Колишній тренер мадридського "Реала" та "Манчестер Сіті" Мануель Пеллегріні вчора вивів на товариський матч проти київського "Динамо" китайську команду "Хебей Чайна Форчун", яка поступилась з рахунком 0:5.

"Це була абсолютно очікувана поразка. "Динамо" – це команда з Ліги чемпіонів і у неї сезон триває, просто є зимова пауза", - цитує Пеллегріні видання Malaga Hoy.

Читайте також: Мілан зацікавився двома вихованцями Дніпра

Він додав, що випустив на гру експериментальний склад, адже хотів дати ігрову практику усім гравцям. Розгромна поразка абсолютно не хвилює Пеллегріні, за його ж словами.

Мануель Пеллегріні тренував іспанські клуби "Вільярреал", "Реал", "Малага" та англійський "Манчестер Сіті". Він вигравав чемпіонат Англії та двічі Кубок Футбольної ліги. "Хебей Чайна Форчун" він очолив у минулому році.

Популярні новини зараз

Телефонують шахраї: за яким номером телефону краще не брати трубку

У які дні тижня найвигідніше міняти валюту: українцям підказали корисний лайфхак

У ТЦК дали 7 днів: це потрібно зробити всім чоловікам, навіть з бронюванням

Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", півзахисник "Динамо" Сергій Сидорчук не взяв участі у розгромі китайців через пошкодження та ризикує пропустити гру із "Зорею".