Пропозиція Павла Клімкіна позбавити Росію права вето в Раді безпеки ООН знайшла відгук в Кремлі.

Як повідомляє "Кореспондент", Марія Захарова, яка представляє МЗС Росії, вкрай болісно відреагувала на пропозицію Клімкіна.

"Пану Климкіну варто спочатку розібратися з роботою всередині своєї країни, а потім вже починати поліпшення міжнародних механізмів. Вони і без пана Клімкіна працюють досить непогано. Після того, як проблеми в Україні, якими зараз змушене займатися все міжнародне співтовариство, будуть вирішені, у Клімкіна буде моральне право на втручання в роботу міжнародних механізмів ", - заявила Захарова.

Нагадаємо, Павло Клімкін закликав членів ООН відібрати у Росії право вето в Раді безпеки для того, щоб убезпечити світову спільноту від зловживання Росією цим правом.

Знай.ua також уточнює, що російський МЗС вкрай жорстко відреагував на коментарі українських осіб про Віталія Чуркіна.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 17 травня: труднощі близнюків та емоції раків

Пенсіонерам пояснили, як збільшити пенсію: одна довідка дозволить отримати додаткові гроші

У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти

Посилення мобілізації: відстрочки більше не врятують - на кого вже полює ТЦК

Показати ще