Міністр закордонних справ України Павло Клімкін хоче змінити погляди проросійського кандидата на пост президента Франції Марін Ле Пен на анексований Крим.
Про це він розповів в інтерв'ю "1+1".
"Я буду в березні як мінімум двічі в Парижі, і планую зустрітися з усіма кандидатами, і попросити нашого посла, щоб він мені організував зустріч, якщо вийде, з Марін Ле Пен. І я їй покажу ті матеріали, які ми підготували, в тому числі й по Криму в рамках нашого позову по конвенції про заборону расової дискримінації ", - сказав Клімкін.
Читайте також: Ле Пен хоче видворяти мігрантів за найменше порушення
Він повідомив, що міністерство працює з різними політичними штабами і партіями. Клімкін заявив, що в країні розглядаються всі можливі варіанти розвитку подій у виборчих перегонах у Франції.
Гречку змітають з полиць, а ціни б'ють рекорди: чи буде дефіцит крупи
ТЦК можуть мобілізувати частину українців із бронею: кого відправлять на фронт
Правила проїзду в міському транспорті планують змінити
Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Ле Пен втрачає шанси на перемогу у другому турі. Згідно з останнім соцопитуванням, вона програє всім суперникам.