Міністерство внутрішніх справ звільнило начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Іллю Ківу. Про це він сказав на прес-конференції, передають Українські Новини.

"Рапорт про моє не звільнення, а переведення вже підписаний", - заявив Ківа.

За його словами, він переведений працювати в структуру міністерства.

Зазначимо, що глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе ініціюєвала звільнення начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Іллі Ківи.

"Я подаю документи на звільнення Ківи і дуже сподіваюся, що міністр підтримає, тому що його слова, особливо про АТОшніков - це неприйнятно", - сказала вона.

Популярні новини зараз

Гроші потечуть рікою: 3 знаки Зодіаку, яким березень готує золотий дощ

Чи індексуються пенсії працюючих пенсіонерів: у ПФУ відповіли на актуальне для багатьох запитання

Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців

Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки

Показати ще

Читайте також: Росія не планує наступ на Донбасі

Нагадаємо, що, уродженець Полтави Ілля Кива став співробітником місцевої міліції 5 вересня 2014 року. Він очолив батальйон територіальної оборони "Полтавщина", але незабаром цієї посади позбувся через бунт підлеглих. У грудні його призначили заступником начальника ГУМВС Донецької області. У червні 2015 року Кива перейшов на посаду заступника начальника УМВС Херсонської області. Цю посаду він обіймав до призначення начальником наркодепартаменту МВС.

До переходу на службу в міліцію Киву засудили за отримання хабара на посаді заступника начальника управління у справах захисту прав споживачів Полтавської області. Однак у серпні 2014 року суд зняв з нього судимість.