Сьогодні в Києві невідомий на мотоциклі розстріляв чоловіка, поліція активізувала сили для затримки злочинця. Про це повідомляє "Страна.ua" з посиланням на сторінку в Facebook журналіста Владислава Антонова.
Національна поліція столиці оголосила план-перехоплення злочинця, що в Печерському районі Києва, де мотоцикліст розпочав стрілянину.
"Київ! Стрілянина в Печерському районі. Важко поранений чоловік. Введено оперативний план Перехоплення! Злочинець зник на білому мотоциклі. Більше прикмет поки немає", - написав журналіст.
Повідомляється, на місці інциденту працюють правоохоронні органи Києва.
Нагадаємо, що київський міст "Патона" став у величезному заторі
Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити
Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом
Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
У Києві сьогодні, 30 червня, відбулася аварія на мосту "Патона". В результаті ДТП утворився величезний затор.
Портал "dtp.kiev.ua" повідомив, що інцидент стався в напрямку правого берега.
Стало відомо, що там зіткнулася маршрутка з попутним автобусом "Фольксваген". На щастя, ніхто з людей не постраждав.
Внаслідок аварії Київ став у заторі.