Британська автомобільна компанія Jaguar планує до 2020 року випустити 4 нових екологічних кросовера з гібридними силовими установками. Про це повідомив портал "cikavosti".

Наразі компанія почала процес виготовлення основних технічних вузлів. Випробовують автівки на моделі Jaguar F-Pace.

Компанія вже придумала назви E-Pace і I-Pace для новинок. Скоріше за все, їх облаштують 2-літровим турбованим дизельним двигуном та електромотором. Автомобілі будуть суттєво відрізнятись від інших моделей марки екологічним споживанням палива.

Експрерти вважають, що автомобілі будуть більшими, ніж F-Pace. Для них створять абсолютно нову платформу. Проектуванння планують закінчити в наступному році. Після цього відразу відправлять на тестування.

Jaguar представить новинки на ринках США та Європи. Запустять кросовери у виробництво в 2018 році.

Популярні новини зараз

Нові правила мобілізації: жінок просять з'явитись в ТЦК – кого чекають в першу чергу

Окрім пільг та субсидій: українці отримають нову допомогу

Чи можна показати ТЦК квиток із "Резерв+" замість паперового

Мають мобілізувати у першу чергу: за ким прийде ТЦК

Показати ще

Читайте також: Стівен Хокінг побоюється повстання машин

Нагадуємо, німецький автовиробник Porsche представив новий люксовий седан Panamera. Презентація відбулась у Берліні.