Наукові дослідження останніх десятиліть можуть призвести до того, що один із головних компонентів тютюнового диму - нікотин, можуть використовувати для лікування хвороби Паркінсона та хвороби Альцгеймера. Виявляється, що він може позитивно впливати на розумові функції та роботу центральної нервової, повідомляє percare.ru.

Ще в далекому 1966 році американський Національний інститут охорони здоров'я проводив одне з найбільших в історії епідеміологічних досліджень. За його даними, вчені випадково відкрили той факт, що, незважаючи на всі небезпечні наслідки куріння, воно має деякі позитивні ефекти. Зокрема, ті, хто палить, страждають на хворобу Паркінсона втричі рідше, ніж ті, у кого відсутня ця шкідлива звичка.

Чистий нікотин - безпечний і сильнодіючий препарат, що поліпшує розумові процеси в головному мозку. Він зменшує неврологічну симптоматику при хворобі Паркінсона, стимулює пам'ять і концентрацію уваги на початкових етапах хвороби Альцгеймера. При цьому, застосування нікотину не дає істотних побічних ефектів, у тому числі звикання, залежності.

На даний момент він найсильніший стимулятор розумової працездатності. Тому автор дослідження Ден Харлі впевнений, що визнання "отрути, здатної однією краплею вбити коня" лікарським препаратом - тільки питання часу.

Як раніше повідомляв портал "Знай", звичні для нас спеції можуть служити прекрасним помічником при відновленні сил організму.

Популярні новини зараз

Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще