Ольга Сумська, акторка, яка стала секс-символом України, відсвяткувала ювілей. Напередодні 50-го дня народження Сумська зважилась на відверту фотосесію та гордо продемонструвала свої ідеальні форми всій країні.
Акторка розповіла в інтерв'ю "Світському життю", чому саме зараз вирішила зробити таку фотосесію, хоча багато разів відмовлялась – навіть Playboy пропонував великі гроші, аби побачити тіло акторки.
Ольга Сумська також зізналася, що в юності вона не була красунею. Свого часу не високо оцінив зовнішність майбутньої зірки і її колишній чоловік Євген Паперний.
На ювілеї Ольги Сумської, в честь якого вона влаштувала гучну вечірку, колишній чоловік актриси Євген Паперний розповів, що в юності її складно було назвати красунею.
"Вона була гидким каченям. Очкарик, "слепондя". З якоюсь такою дивною стрижкою. Це той самий класичний варіант, коли бридке каченя перетворилося на лебедя", - сказав Паперний.
Обіцяли підвищення, вийшло скорочення: кого індексація пенсій зажене у злидні
Пенсіонерів позбавлять виплат у 2026 році: що потрібно встигнути зробити
Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях
Пенсії перерахують по-новому: кому додадуть майже 2 600 гривень
Однак за такий коментар актриса не ображається на екс-чоловіка. Більш того, Ольга і сама зізнається - в юності їй було далеко до красуні і секс-символу.
"Я його за це поважаю, він багато про мене знає, ще з дитинства. Десь років до 16 я дійсно була гидким каченям. Величезні окуляри, височенна, вища всіх в класі, згорблена завжди. Я не знала про себе нічого. Тільки потім, коли я вступила до театрального, педагоги відкрили мені очі, як то кажуть", - згадала юні роки Сумська.
Як повідомляв сайт znaj.ua, Українська актриса Ольга Сумська на честь свого ювілею влаштувала фотосесію в стилі "ню".