Американська акторка Гвінет Пелтроу повертається у супергеройський всесвіт Marvel. Виконавицю ролі коханої Залізної Людини ми зможемо побачити у фільмі "Перший месник: Громадянська війна".
Як повідомляє Okino.ua, Пелтроу знову приміряє на собі образ Пеппер Поттс. Вона зіграє невелику, але дуже вагому роль. За сценарієм, Тоні Старк (Залізна Людина) та Стів Роджерс (Капітан Америка) стали ворогами через новий закон уряду. Саме кохана мільярдера у броньованому костюмі мусить помирити двох супергероїв.
Зазначимо, що Пеппер Поттс востаннє з'явилась у кіновсесвіті Marvel у третьому фільмі "Залізна людина". Її відсутність налякала фанатів коміксів, які чомусь сильно полюбили героїню Пелтроу. Ходили чутки про те, що Поттс більше не буде у франшизі.
Читайте також: Вийшли постери шостого сезону "Гри престолів" (фото)
Після цього фільму 43-річна акторка з'явилася на великому екрані лише раз, і те не дуже вдало. Разом із Джонні Деппом вона зіграла головну роль у "Мордекаї", який повністю провалився у прокаті.
Хто буде купатися у щасті у 2026 році: 3 знаки Зодіаку, яких Червоний Вогняний Кінь обдарує удачею
Зимові канікули і відключення світла: скільки будуть відпочивати виші
Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях
Від 1200 грн і більше: хто має право на надбавку до пенсії
У новому "Першому меснику" акторський склад буде вкрай зірковим. Компанію героям "Месників" складуть Людина-мураха, Чорна Пантера та Людина-павук. Прем'єра фільму відбудеться 5 травня цього року.