Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив про зростання української економіки.

Про це голова уряду написав на своїй сторінці в Facebook.

Гройсман написав про зменшення Нацбанком облікової ставки до 15,5% річних та про зміну терміну експортно-імпортних розрахунків. За його словами, подібні рішення НБУ міг прийняти лише в умовах зменшення макроекономічних загроз.

"Для нашого уряду насправді зараз найважчий час. Розкрутити маховик завжди складно. Але, якщо нам вдасться утримати ці позитивні тенденції, які уже з'являються, і запустити маховик економічного зростання, то далі Україна почне набирати оберти і витягувати себе з кризи", - написав прем'єр.

Раніше портал "Знай" повідомляв про 100 днів і 9 невиконаних обіцянок прем'єра Гройсмана
14 квітня цього року, після затяжної політичної кризи, в крісло прем'єра сів колишній спікер Верховної Ради Володимир Гройсман. Не те, щоб від його прем'єрства хтось очікував великих звершень і несподіваних поворотів, але певні обіцянки він давав

Популярні новини зараз

На Україну чекає несподіваний сценарій: експерт розповів, як може завершитися війна

Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання

ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити

Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів

Показати ще