Сьогодні, 26 вересня, день народження святкує президент України Петро Порошенко. Вітчизняні політичні й громадські діячі привітали п'ятого керівника держави з 51-річчям.
"Знаючи, наскільки Ви далекі від пафосу, хочу побажати Вам просто і від душі одного – міцного здоров'я, а все розпочате, задумане неодмінно здійсниться й буде гідно оцінене українцями", – пише у Facebook помічник міністра оборони Тетяна Ричкова.
"Сил, наснаги, здоров'я та любові. І головне: не зраджуйте Україну та надії тих, хто в вас повірив", – написав блогер Мирослав Олешко.
"Людині, яку я постійно то хвалю, то лаю, але незмінно співчуваю і не заздрю. Happy Birthday, Mr. President!", – привітала президента блогер Аліса Пивоварчик.
Редакція порталу "Знай.ua" приєднується до привітань Петра Порошенка.
ТЦК не мають право чіпати цю вікову категорію: як захиститись раз і назавжди
ТЦК масово "зцілюють" непридатних: що робити, якщо поновили на обліку незаконно
Індексації пенсій: багатьом пенсіонерам не світить підвищення
ПФУ роками наживався на пенсіонерах: суд поклав край вибірковій індексації – кого стосується
Як повідомляв портал "Знай.ua", Порошенку підказали, як схопити Путіна за горло.