Мадридський "Реал" учора ввечері здолав "Севілью" у грі за Суперкубок УЄФА. Гравці команди як слід відзначили тріумф у матчі-відкритті європейського футбольного сезону.

На післяматчовій прес-конференції Рамос, Каземіро, Марсело та інші учасники матчу підбігли до головного тренера команди Зінедіна Зідана та облили його водою. Радісні танці мадридці супроводжували піснею "Чемпіони".

Зінедіна Зідана можна вважати одним з найбільш успішних тренерів сучасності. Француз лише півроку працює босом професійної футбольної команди, але за цей час встиг виграти Лігу Чемпіонів та Суперкубок УЄФА.

Нагадаємо, портал "Знай" писав про вчорашній матч між "Реалом" та "Севільєю". Українець Євген Коноплянка відзначився голом, але його команда програла на останніх хвилинах.

Популярні новини зараз

Мобілізацію хочуть прискорити: роботу ТЦК переформатують

Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня

Фінмоніторинг посилиться: банки блокуватимуть картки без попередження

ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку

Показати ще