Розробник безпілотних автомобілів Waymo звинуватив Uber в крадіжці технологій.

Про це пише Business Insider.

Зазначимо, Waymo раніше відома як Google self-driving car project належить Alphabet, яка володіє Google.

Зокрема, компанія звинуватила Uber та колишніх співробітників Google в крадіжці технології лідара (лазерний локатор), застосовуваний у безпілотних авто.

Waymo вже подала відповідний позов до компанії Uber Technologies і стартапу з розробки безпілотних вантажівок Otto, яким вона володіє.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 19-25 січня для всіх знаків Зодіаку: позбавлення Водоліїв, спокуса Скорпіонів та успіх Овнів

Правда про відключення світла в Україні: хто насправді вирішує, коли і кому вимикати електрику

Канікул нікому не бачити: школярі навчатимуться навіть влітку

Надбавки до пенсій у 2026 році: хто та скільки може отримати

Показати ще

У Waymo впевнені, що один із засновників Otto Ентоні Левандовскі перед тим як звільнитися з Waymo скачав 14 тисяч секретних документів щодо технології лідара — сенсор, який завдяки відбиттям світла визначає розташування об'єктів у просторі.

Згідно з позовом, Левандовскі намагався знищити сліди своїх дій.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", колишній співробітник Uber Сьюзан Фаулер, яка звільнилася в грудні 2016 року, розповіла в своєму блозі про сексуальні домагання в компанії та недбале ставлення до підлеглих.

Також ми повідомляли, що doogee s55 купити київ і doogee s55 Lite купити київ - найпопулярніші запити в інтернеті.