Фанати турецького клубу "Галатасарай" відомі своїм запальним характером. Під час матчу із "Сівасспором" вони не лише шалено підтримували свою команду, але й давали футболістам настанови.

На уроці з футбольної тактики опинилась голландська зірка команди Веслі Снейдер. 31-річний футболіст проходив біля бокової лінії поля та почув наказ від публіки кидати м'яч. Він прислухався та виконав, але фанати кричали ще щось на турецькій мові.

Колишній півзахисник "Інтера" старанно виконав усі вимоги уболівальників. Вони подякували Снейдеру за хорошу роботу, а він підняв великий палець угору. Хоча у цьому жесті можна було помітити зневагу, адже фанати скоріше дратували гравця, ніж допомагали.

"Галатасарай" переміг на своєму полі "Сівасспор", але команда все одно залишається на третій сходинці у чемпіонаті Туреччини, поступаючись заклятим ворогам зі Стамбулу - "Фенербахче" та "Бешикташу" (до якого незабаром приєднається Денис Бойко).

Читайте також: Денис Бойко вже у Стамбулі (фото)

Популярні новини зараз

До 12 години без світла: в YASNO дали невтішний прогноз на найближчий час

Пенсіонерів позбавлять виплат у 2026 році: що потрібно встигнути зробити

Від 1200 грн і більше: хто має право на надбавку до пенсії

Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою

Показати ще

Тим футболістам, які не викладаються на повну під час гри, живеться не солодко у місті контрастів. Бувало таке, що фанати палили їхні машини через погані результати на футбольному полі.