Започатковане Кеті Перрі голе голосування підтримала і королева поп-музики Мадонна. Зірка також роздягнулася на підтримку Хілларі Клінтон на майбутніх президентських виборах США.
Поп-діва опублікувала в Instagram знімок, на якому вона позує оголеною та закликала голосувати за "найкраще, що у нас є".
"Я голосую голою разом з Кеті Перрі! Голосуйте за Клінтон! Вона - краще, що у нас є", - підписала фото Мадонна.
Як видно з фото, в кадр не потрапили жодні пікантні частини тіла співачки. На знімку видно лише її плечі і верхню частину грудей.
Читайте також: 35 зірок присвятили Хілларі Клінтон пісню
Додамо, що багато американських зірок не приховує своїх політичних симпатій. Так, за Хілларі Клінтон збираються голосувати режисери Стівен Спілберг, Квентін Тарантіно та Джордж Лукас, а також актриса Меріл Стріп і репер 50 Cent. За кандидата від демократів має намір віддати свій голос і актор Майкл Дуглас, який зізнався, що товаришує з її конкурентом Дональдом Трампом, але не збирається підтримувати його на виборах.
Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
Перекази з картки на картку зазнають змін: ПриватБанк попередив
"Приват24" заблокує рахунки українців в банку: як не втратити доступ до грошей
ТЦК всерйоз візьмуться за чоловіків 50+: кого мобілізують вже незабаром
У свою чергу, Трампу надають підтримку рок-музикант Кід Рок, боксер Майк Тайсон, актор Чарлі Шин.
Як повідомляв сайт Знай.ua, американська співачка Кеті Перрі знялася оголеною в ролику, присвяченому президентським виборам у США.