Вчора англійська команда "Ліверпуль" подарувала своїм фанатам справжній футбольний трилер, здолавши на виїзді "Норвіч" з рахунком 4:5. Після голу на останніх хвилинах матчу тренер "червоних" Юрген Клопп дав повну свободу емоціям та втратив свої окуляри.

На 90+2 хвилині матчу рахунок 4:4 зробив захисник господарів Себастьян Бассонг. Здавалося, що матч закінчиться неймовірною нічиєю, але за справу взявся півзахисник "Ліверпуля" Адам Лаллана. Англієць вирішив, що вісьмох голів у матчі буде мало та вколотив переможний для своєї команди гол.

Після цього у німецького тренера стався викид шаленства. Він біг по полю, як оскаженілий та кинувся в обійми своїх футболістів. Бельгійський форвард команди Крістіан Бентеке у поривах радості розбив окуляри керманичу.

"Звичайно я маю запасну пару окулярів для таких випадків, але я не зміг її знайти. Дуже важко дивитися на світ без скла", - пожартував на післяматчовій прес-конференції Клопп.