Шведський нападник Златан Ібрагімович в черговий раз нагадав світу про свою велич. 34-річний вже екс-гравець ПСЖ заявив, що він зробив для Франції більше, ніж її президент.

Ібрагімович розповів, що його зарплата у паризькому клубі складала 20 млн євро за сезон, але він не хоче міркувати, багато це, чи ні, адже в його житті немає слова "багато". Він також додав, що не усі кошти йдуть в його кишеню, пише Le Monde.

"Ви знаєте, скільки я сплачую податків? Так от, я зробив для Франції більше, ніж її президент Франсуа Олланд. Я і досі плачу гроші цій країні, тому я тут головний", - скромно розповів про себе Ібрагімович.

Гравець збірної Швеції запевнив, що його зарплату сформував ринок. Він не буде проти, якщо умовний гравець, який гратиме у 10 разів краще, ніж він, зароблятиме у 10 разів більше.

Читайте також: Тенісистка Вільямс заробила за рік більше за всіх

Популярні новини зараз

На Україну чекає несподіваний сценарій: експерт розповів, як може завершитися війна

Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання

Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються

Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів

Показати ще

Зараз Златан Ібрагімович допрацював свій контракт із ПСЖ і поки залишається без клубу. Він, скоріше за все, перейде у "Манчестер Юнайтед", який тренуватиме його близький друг Жозе Моурніью.

Вже 13 червня фанати Златана побачать його у дії на Євро-2016. Збірна Швеції, який дісталась пекельна група з Бельгією, Ірландією та Італією, зіграє перший матч проти ірландців.