У мережі набирає популярності знімок, на якому співробітниця патрульної поліції стоїть з посмішкою на фоні автомобіля марки Bentley, який евакуюють за неправильну парковку.

Користувачі соцмережі називають цей знімок фотографією дня.

Блогер Сергій Наумович поділився цією фотографією на своїй сторінці в Facebook.

У коментарях, Ольга Глушко - свідок того, що сталося пише, що фото реальне. "Сьогодні опівдні, на проїжджій частині, на смузі зустрічного руху, заблокувавши припарковані автомобілі, стояло ось це, стояло довго, кілька годин". Вона уточнює, що сталося це на вулиці Гришка, 3, близько ТРЦ "Аладдін".

Користувачі соцмережі також здивувалися, чи можна поліцейським робити такі фотографії і публікувати їх в мережі.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 12-18 січня: розваги Козорогів, гордість Тельців та перешкоди Терезів

Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус

Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну

Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін

Показати ще

Читайте також: Патрульні оштрафували Діда Мороза (фото)

А Віктор Кривобок в коментарі до фото поділився "секретом": "У копів суперечка до Нового року, хто евакуює найдорожчу тачку. Ціна питання 50% зп!"

Нагадаємо, водій мера столиці Віталія Кличка не дотримується правил дорожнього руху.

З'ясувалося, що кілька днів тому міський голова у супроводі позашляховиків Toyota Sequoia прибув на відкриття Центру надання адмінпослуг. Машину Віталія Кличка припаркували на смузі для громадського транспорту. Очевидці розповіли, що водій мера агресивно вимагав від них видалити знімки, де відображено порушення.