Лідер російського треш-метал-гурту «Коррозия металла» Сергій «Павук» Троїцький втік з Чорногорії, де він сидів у в'язниці за підпал будинку, та вирушив до Італії. Про це повідомила дружина музиканта Ірина.
Жінка не розповідала подробицей, але на сторінці Павука у Facebook з'явилось повідомлення про те, що у втечі йому допомогла турецька мафія. Автор просив у росіян з Албанії, Італії, Сербії та Хорватії повідомити своє місце, щоб Троїцький міг до них звернутись, та підписав оголошення фразою "Слава Курдистану".
Сьогодні у посольстві Росії у Чорногорії повідомили, що Павука звільнили з в'язниці. Це сталося ще 1 березня, і після того він нібито вирушив до Москви.
Зазначимо, що лідера "Коррозия металла" засудили у Чорногорії на 10 місяців восени 2016 року за підпал будинку, в якому він відпочив. Павук відбував покарання у місті Спуж.
Троїцький заснував гурт "Коррозия металла" у 1984 році. Колектив прославився завдяки скандальним пісням та епатажній поведінці на сцені.
Не мають забирати, але мусять: ТЦК розповіли, чому відбирають телефони у мобілізованих
Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть
Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу
Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Як повідомляв портал "Знай.ua", російська співачка Ольга Бузова випадково порізала собі вени під час виступу.