Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука попередив, що на окупованому Донбасі може статися екологічна катастрофа.
Про це він написав у Facebook.
Він зазначив, що восени 2016 року припинено відкачування води з шахт. У зв'язку з цим майбутнє даних підприємств тривожне. Фахівці міністерства роблять все можливе, щоб врятувати шахти на підконтрольній Україні території.
"Німецькі фахівці відзначають, що ситуація дуже небезпечна", - написав Тука.
Також він зазначив, що з шахт на окупованій території вивезено обладнання. "Рівень грунтових вод піднімається, в районі можливе виникнення екологічного лиха - підтоплення території", - написав чиновник.
В Україну йде різке похолодання: у деяких областях вдарять морози
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу
Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
Раніше "Знай.ua" повідомляв, що директори українських компаній і підприємств, які розташовані на території тимчасово окупованого Донбасу, можуть понести кримінальну відповідальність за те, що погодилися на "націоналізацію".