Французький автовиробник Citroen на Паризькому міжнародному автосалоні представить своє бачення гібридного авто.
Він отримав назву Citroen CXperience. Довжина його становить 4,85 метра. Автомобіль - щось середнє між великим седаном і універсалом. Зовнішній дизайн вийшов досить футуристичним. У ньому поєднуються агресивні лінії і плавні переходи між частинами корпусу. Замість дзеркал заднього виду, встановлені камери.
Задні та передні двері відкриваються в різні боки через що здається, що салон дуже великий. Всередині є великий 19-дюймовий сенсорний дисплей. Динаміки аудіо системи вбудовані в підголовники передніх сидінь, щоб домогтися ефекту "звукового конуса".
CXperience отримав гібридну бензиново-електричну трансмісію. Загальна їх потужність становить майже 300 л. с. Розробники запевняють, що автомобіль може проїхати 60 км на одному заряді акумулятора.
Нагадаємо, ательє AMG представить доопрацьовану версію кросовера Mercedes GLC 43.
Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян
ПФУ дав 10 днів: частину отриманих пенсій, субсидій та соцвиплат змусять повертати
Нові зміни у платіжках: українці більше платитимуть за воду та сміття
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
Підготував: Олександр Майер