Своїх представників на головне шоу Європи країни вибирають по-різному. Або, як в Україні, на національному відборі, з голосуванням телеглядачів. Або ж представника призначає головний телеканал країни на внутрішньому відборі.

Іноді на таких відборах не обходиться без курйозів. Всі вже оцінили виступ румунського виконавця, який гуляє зараз мережами. Бувають навіть випадки, коли презентувати країну на Євробачення відправляють відвертих фріків.

Читайте також: Знайомимося з учасниками Євробачення-2017: епатажні Азербайджан та Чорногорія

Але представниці Албанії та Греції, про яких ми сьогодні розповімо, точно не відносяться до цієї категорії. Ці чарівні молоді співачки гідні найпильнішої уваги і найвищої оцінки європейських глядачів.

Албанія - Ліндіта Халімі

Популярні новини зараз

Українці вліпили "ляпаса" Ігорю Кондратюку, який вирішив наїхати на Буданова: "Єб*ть ви поплавлений"

"Відпусти мене": донька найстарішої матері України розповіла про жахіття життя з нею

Влад Яма знайшов "допомогу" для ЗСУ на смітнику в США: "Поїде до наших героїв"

Розкішні маєтки в Європі, продаж російського вугілля фірмам з ЄС: як живе родина зрадника Миколи Азарова

Показати ще

Ліндіта Халімі - відома в Албанії співачка і композитор. Народилася вона в 1989 році на півдні Косово, яке ще тоді було частиною Югославії.

У 2013 році Ліндіта вирушила підкорювати США і брала участь в американському шоу "Idol". Але в 2016 році році повернулася в Албанію, щоб взяти участь у відбірковому конкурсі на право презентувати свою країну на Євробаченні в Києві. Разом з журі конкурсантів оцінювали і глядачі. Причому могли голосувати через Фейсбук.

Ліндіта перемогла з піснею "Botе" (в перекладі з албанської - "світ").

Приспів звучить приблизно так:

"Як багато сліз і болю в цьому світі,
Що я не можу цього винести.
Мені хотілося б бути сильнішою.
Бути сильнішими разом".

Більше гламуру і соціального підтексту в пісні - вірний рецепт успіху на Євробаченні.

Греція - Demy

Дімітра Пападея, яка виступає під ім'ям Demy (Демі), була вибрана на внутрішньому відборі грецьким мовником ERT презентувати Грецію на Євробаченні в 2017 році.

Демі народилася в 1991 році, з п'яти років грала на фортепіано, а уроки вокалу бере до сих пір, хоча в багажі у неї безліч хітів, які займали перші місця в грецьких чартах.

Паралельно Дімітра вчиться на юридичному факультеті Афінського університету, розумно розсудивши, що музика - музикою, але потрібна нормальна професія.

В цьому році Греція підійшла до підготовки до євроконкурсі серйозно. Пісню для Демі писатиме Дімітріс Контопулос. Автор таких шедеврів, як "You are the only one", з яким Сергій Лазарєв виступав в минулому році, і пісні "Shady Lady" - якою Ані Лорак штурмувала Євробачення в 2008-му.

Оцінити вокальні та інші достоїнства Дімітри можете, переглянувши її ранній кліп.

Нагадуємо, що офіційним туристичним оператором Євробачення-2017 обрано компанію "Пілот".

"Пілот" надає послуги бронювання готельних номерів офіційним делегаціям, пресі, представникам Європейської мовної спілки, спонсорам і партнерам шоу, а також фанатам Євробачення, які приїдуть в травні до Києва.