Миротворча місія ООН на Донбасі не потрібна.

Таку думку напередодні 71-ї Генасамблеї ООН висловив в інтерв'ю одному з російських видань постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін.

На питання журналіста про те, чи може ООН зіграти ключову роль у вирішенні конфлікту в Україні, і щодо ставлення Чуркіна до розмов про введення миротворчої місії ООН на Донбас, постпред РФ при ООН зазначив, що в міжнародних справах існує традиція певного "поділу праці".

"Лідируючу роль у врегулюванні кризи на Україні грає ОБСЄ. Там є спеціальна моніторингова місія, створена цією організацією", - уточнив Чуркін.

Він переконаний, що для того щоб прийняти закон про особливий статус Донбасу і про амністію, що передбачено Мінськими домовленостями, оонівська миротворча операція не потрібна.

Популярні новини зараз

Українці отримують дивні смс від ТЦК: юристи пояснили, як реагувати

ТЦК почали вилучати права на блокпостах: адвокат пояснила, що потрібно робити

Навіть працювати заборонять: ухилянтам готують серйозні обмеження

Можуть позбавити права власності на житло: це потрібно терміново перевірити

Показати ще

"Це повинні зробити в Києві. Розмови про миротворчу місію ООН - відволікаючий маневр української сторони", - підсумував Чуркін.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", Чуркін сховав Асада від Гаазького трибуналу.