У Солом'янському районі Києва стався вибух. В результаті загинув 43-річний чоловік. Вибух пролунав неподалік від житлового будинку.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління у Місті Києві.

Поліцейські отримали повідомлення про вибух на вулиці Донецькій близько 10:35. Вони одразу виїхали на місце події.

Вибух пошкодив стіну будівлі. Також пошкодження отримав автомобіль, який був припаркований неподалік від місця події. У нього кілька отворів у боковому склі з боку пасажира.

На місці події працюють слідчі, працівники вибухотехнічної служби та рятувальники, які з'ясовуються обставини інциденту.

Популярні новини зараз

Виплатять майже 2 400 гривень: які 5 доплат можуть отримати пенсіонери

Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати

ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги

Виплати малозабезпеченим: яку допомогу можна отримати в грудні

Показати ще

Поки правоохоронцям не вдалося встановити, що саме вибухнуло. Також поліцейські поки не розголошують інших деталей інциденту.

Читайте також: У Києві горіло кладовище (фото)

Нагадаємо, сьогодні вночі зловмисники намагалися здійснити диверсію на складах зберігання боєприпасів. Вони розташовані неподалік міста Балаклея Харківської області. Але військовослужбовцям вдалося попередити злочин.

На місце події виїхала спеціальна комісія, яка встановлюватиме обставини інциденту.

Всі арсенали боєприпасів перевели на посилений режим охорони.