Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко зізнався, що його погляди на реформування пенсійної системи відмінні від того, що пропонує змінити міністр соціальної політики Андрій Рева, оскільки більшість його пропозицій "не вписується в канву" пенсійного реформування і не має шансів бути проголосованим у парламенті.

Розенко заявив, що пропозиції Андрія Реви "неодноразово обговорювалось і обговорювалося на різних рівнях", однак у вигляді законопроектів до парламенту не подавались через свою недосконалість. Відповідаючи на запитання журналіста про те, що наступний перегляд програми МВФ буде виходити з результатів реформ в пенсійній системі, Розенко повідомив, що всі новації, які "вибиваються з канви" пенсійної реформи відкидаються і доопрацьовуються.

"Для мене це все вписується в канву пенсійної реформи. З цим можна працювати. Те, що вибивається з канви, так це перспектива відкликання законопроекту по 2 рівня. Це ніде не обговорювалося ні на одному рівні. І більше того, можливість відкликання цього законопроекту, є дуже поганим сигналом для бізнесу, для економіки. Всі розуміють, що формування накопичувальної системи—це інструмент накопичення в економіці "довгих" грошей. Через це пройшли багато країн.", - повідомив Розенко під час інтерв'ю виданню "РБК Україна".

Читати також: Економіст розповів, коли найвигідніше купувати долари

В той же час Розенко наголосив, що з Ревою у нього " конфлікту немає і не буде". Віце-прем'єр вважає, що до кінцевого рішення уряду, безумовно треба дискутувати. І, "якщо законопроект направлений в парламент, то це - остаточна позиція Кабміну. На сьогоднішній день, іншої позиції не може бути."

Популярні новини зараз

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в Міністерстві соціальної політики надвисокі соціальні пенсії колишніх депутатів, прокурорів, суддів, розмір яких є більшим за 10 тис. грн. обкладуть 18% податком. Щоправда, стосуватиметься цей податок лише 11 тис. VIP- пенсіонерів.