Представниця збірної України на Олімпіаді у Ріо Олена Костевич закінчила боротьбу у стрільбі з пневматичного пістолета. Чемпіонка Афін 2004 року посіла 22 місце у кваліфікації та не потрапила до фіналу.

У першому раунді кваліфікації Костевич набрала 292 бали, а у другому настріляла лише на 283 очок. З таким результатом спортсменка не отримала право представляти Україну у фінальній частині пневматичної стрільби з 25 метрів.

Олена Костевич стала володаркою золотої медалі на Олімпіаді в Афінах. На лондонських іграх українка здобула дві бронзові медалі на 10-метровій та 25-метровій дистанціях.

Портал "Знай" повідомляв про поповнення медалями збірної України. Фехтувальниця Ольга Харлан виборола бронзову медаль, здолавши француженку Манон Брюне.