Вчора відбувся передостанній етап велоперегонів "Тур де Франс". Британський спортсмен Кріс Фрум завчасно став чемпіоном та здобув третю перемогу у кар'єрі.

Гонщик команди Sky показав найкращий час на 20-ому етапі між містечками Межев та Морзін. Він на 19 секунд випередив Харлінсона Пантано та на 42 секунди Вінченцо Нібалі. Фруму вдалось зберегти жовту майку лідера перед останнім етапом, який є формальністю.

Британський велогонщик зберіг перевагу у чотири хвилини над Роменом Барде. Той став єдиним французом цього року, який переміг на одному з етапів. Петер Саган став найкращим спринтером турніру, а поляк Рафал Майка - король гір.

Заключний "етап дружби" відбудеться сьогодні у Парижі і стане масовим спринтом загальної групи. Кріс Фрум вже поділився у соціальних мережах радісними емоціями з приводу чемпіонства.