Більшість росіян вважають, що захоплені бойовиками райони Донецької і Луганської областей мають стати "незалежними".

Такі дані наводять соціологічні дослідження "Левада-центру".

41% росіян хотіли б, щоб "ДНР" та "ЛНР" стали "незалежними". 15% опитаних виступили за приєднання захоплених територій до складу Російської Федерації. 21% громдян РФ вважають, що захоплені райони Донецької і Луганської областей мають залишатися у складі України, але на правах автономії. 7% росіян виступають за збереження їхнього звичайного статусу в складі України.

При цьому 38% опитаних жителів Росії вважають, що "ЛНР" та "ДНР" чекає доля Придністров'я та Абхазії. 18% вважають, що Київ поверне контроль над окупованими територіями, але на умовах автономії.

12% росіян пророчать Донбасу багаторічний і складний конфлікт, за зразком палестино-ізраїльського, а от 9% вважають, що регіони беззаперечно увійдуть до складу РФ.

Популярні новини зараз

Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів

Зимові канікули і відключення світла: скільки будуть відпочивати виші

Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях

ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати

Показати ще