Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив, що більше тисячі вітчизняних бійців померли у зоні АТО не через бойові дії. За його словами, причинами такої жахливої статистики є наслідки війни, посттравматичні синдроми та інші негативні фактори.

"Більше тисячі вбитих, три тисячі поранени. Це різні небойові ситуації, алкоголізм, необережне поводження зі зброєю, нестатутні стосунки", - заявив Матіос в ефірі каналу 112.

Військовий прокурор при цьому відмовився називати більш точні цифри щодо українських бійців, які втратили життя не через бойові дії проти сепаратистів.

Нагадаємо, 23 травня цього року був одним з найбільш сумних днів за час проведення АТО на Донбасі. Семеро солдат загинули та ще дев'ятеро отримали поранення.

Читайте також: Без Криму та Донбасу Україна стане Європою

Популярні новини зараз

ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки

Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня

Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року

Ніхто не залишиться у тіні: ТЦК готують нововведення у військовому обліку

Показати ще

До слова, в ООН підрахували, скільки саме людей втратили життя за час війни на Донеччині та Луганщині. Майже 10 тисяч осіб є померлими та ще близько 20 тисяч отримали поранення.