Згідно зі спільним пілотним проектом з японським представництвом NEDO в Київському метрополітені з'являться нові рухомі склади. При цьому потяги не будуть дороблятися або "косметично ремонтуватися".
"Фахівці обіцяють повністю новий безшумний, оснащений сучасним японським обладнанням рухомий склад. Виробляти вагони планують в Кременчуці", - повідомив головний інженер КП "Київський метрополітен" Володимир Зель кореспондентам видання "Місто Київ".
Останнє слово за міською владою. Відповідний департамент готує меморандум. "Якщо київська мерія його підпише, то японці вирішать це питання до 2019 року", - уточнив Володимир Зель.
Спільний пілотний проект передбачає ще одну інновацію - енергоефективність поїздів. На трьох тягових підстанціях інженери встановлять накопичувачі енергії. Рухомий склад зможе повертати спожиту енергію назад в мережу.
Читайте також: У Києві підвищать ціни на проїзд
Мобільний зв'язок стає розкішшю: Київстар приголомшив абонентів оновленими тарифами
З 29 листопада Київстар закриває старі тарифи: чого чекати абонентам
Сніг та морози до -15°: українців попередили про найхолоднішу зиму за останні роки
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам
Нагадаємо, раніше повідомляли, що КП "Київський метрополітен" відповів відмовою киянці Олександрі Кольцовій на прохання змінити систему відліку часу на табло в столичному метро. Також в зв'язку з високим рівнем захворюваності на грип та ГРВІ, в Київському метрополітені були в черговий раз посилені запобіжні заходи. Так, зокрема 3 лютого, пасажирам метро безкоштовно роздавали марлеві маски від грипу. Акція відбулася на станції метро "Політехнічний інститут".