Колишня зірка збірної Англії, "Манчестер Юнайтед" і мадридського "Реала" Девід Бекхем планує всерйоз зайнятися розкручуванням свого клубу "Маямі Юнайтед", розквартированого в США.
Про це повідомляє Футбол-Арена.
Бекхем планує до 2017 року домовитися про включення "Майамі" до складу учасників футбольної американської ліги MLS, після чого англійцю потрібно максимально розкрутити клубний бренд для його кращої впізнаваності в США і світі. Для цієї мети Бекхем планує підписати до табору "Майамі Юнайтед" п'ятикратного володаря "Золотого м'яча" Ліонеля Мессі.
Про терміни можливого трансферу поки нічого не відомо, однак власники "Майамі" будуть тримати руку на пульсі в розвитку кар'єри Мессі і очікувати зручного моменту, щоб роздобути аргентинця.
Читайте також: Мессі і голкіпер суперника вразили обіймами (фото)
"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році
Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн
Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом
"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Крім Мессі, причому в куди більш наближеній перспективі, гравцем "Майамі Юнайтед" може стати шведський топ-бомбардир ПСЖ Златан Ібрагімович. З ним Бекхем вже встиг провести попередні переговори і навіть отримати згоду на ведення переговорів в майбутньому.