У понеділок, 20 лютого, під Адміністрацією президента в Києві виявили величезну кількість військової техніки і автобусів, на яких привезли силовиків.
Про це повідомив портал "politeka".
Читайте також: Киян попросили допомогти в пошуках школярки
Як відомо, сьогодні в центрі столиці мають відбутися масштабні акції протесту, а також заходи, що стосуються третьої річниці Революції Гідності та вшанування пам'яті загиблих Героїв Небесної Сотні. На даний момент на Майдані Незалежності, Хрещатику, вулицях Інститутській і Банковій все спокійно.
Відомо, що з 18 до 22 лютого в центрі міста перекрили рух автотранспорту, крім того, величезна кількість правоохоронців стежать за порядком.
За комунальні борги урізатимуть пенсії: скільки грошей можна втратити
У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки
Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років
Також на території АП стоїть кілька машин швидкої допомоги.
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", вчора, 19 лютого, на столичній вулиці Інститутській почалися зіткнення між активістами та силовиками.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ