Журналіст телеканалу "1+1" Олександр Дубинський повідомив, що з банку "Михайлівський" саме сьогодні, у вихідний день, виводять кошти до банку "Платинум". Причому рятують передовсім лише крупних вкладників, розбиваючи їхні депозити на більш дрібніші - по 200 тис. грн., щоб Фонд гарантування вкладів зміг повернути вкладникам їхні гроші.

"Тим часом у банку "Михайлівський" кипить робота. Співробітники вийшли на роботу і в суботу, і неділю. Розбивають великі вклади по 200 тис гривень. Хороші активи переводяться в "Платинум". Працюють у незакритий день п'ятниці. Хто не встиг - покваптеся. День закінчується", - повідомив Дубинський на своїй сторінці в Facebook.

Читати також: Підприємці назвали головні перешкоди для ведення бізнесу в Україні

Також журналіст нагадав і про історію "віджиму" банку членом правління НБУ Рожкової в інтересах Кауфмана-Грановського.

Нагадаємо, Наглядова рада банку "Михайлівський" з 19 травня звільнила від обов'язків голови правління Ігоря Дорошенка за власним бажанням, який працював там із 2013 року. Замість нього виконуючим обов'язки призначили Дениса Панфілова.

Популярні новини зараз

Податки за карткові перекази: кого з українців зобов'яжуть платити

За переказ у 100 гривень – штраф у 34 тисячі: за грошима українців ретельно стежитимуть

ТЦК почнуть масово штрафувати чоловіків у червні: хто у зоні ризику

Більше не безкоштовно: Ощадбанк вигадав нові способи брати гроші з клієнтів

Показати ще