Безглуздий акт насильства стався у гондураському місті Пуерто-Кортес. 18-річного футболіста місцевої команди "Платенсе" Серхіо Мехія десятеро людей побили до смерті.

Як повідомляє Diez, хлопця жорстоко вбили біля стадіону "Естадіо Ексельсіор". Відомо, що нападників було щонайменше десятеро. Мотиви вчинку вбивць поки невідомі, але поліція встановила їхні особистості та розпочала розшук.

"Родина "Платенсе" виражає співчуття родичам та друзям вбитого Мехія. Спочивай з миром", - написали представники команди футболіста у Twitter.

Зазначимо, що Серхіо Мехія виступав у молодіжній команді "Платенсе" на позиції півзахисника. На 18-річного хлопця серйозно розраховували і у дорослому футболі.

Портал "Знай" писав про жорстоку бійку в українській Другій лізі. Футболістів "Поділля" та "Кристалу" заспокоювали копи сльозогінним газом.

Популярні новини зараз

За що можуть зупинити пенсійні виплати: про цю причину знають не всі

Українці можуть втратити субсидії: що необхідно зробити до 1 квітня

Водоканали опинилися на межі зупинки: чи варто українцям хвилюватися

Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки

Показати ще