В Іспанії проходить турнір молодіжних збірних COTIF Tournament. Збірна США приймала гравців до 19 років з Бахрейну, а під час матчу стався неприємний епізод.
Футболіст країни з Середнього Сходу зарядив м'ячем у голову суперника з відстані менше метра, коли той лежав на газоні. За здоров'я молодого спортсмена стало страшно, однак партнери молодого американця замість того, щоб надавати йому допомогу полізли у бійку з суперниками.
Здавалося, що американці розірвуть на шматки кривдника, але їх вчасно заспокоїли. Із жертвою також усе гаразд - хлопець недовго полежав та прийшов до тями. Ввечері у нього трохи боліла голова.
Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь збірної Бахрейну. Суддя показав по дві червоні картки обом командам.
Читайте також: Австралійських олімпійців пограбували у Ріо
Навіть не подачка, а насмішка: пенсіонерам доплатять по 50 грн
ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити
Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки
"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Тим часом у Ріо спортсмени страждають від нахабності бразильців. Австралійська делегація олімпійців втратила ноутбук та командні футболки.
Video of the incident at the end of the USA U19 MNT game against Bahrain. pic.twitter.com/hI9f0VtmUe
— J.R. Eskilson (@JREskilson) 1 серпня 2016 р.