Після успіху десятого сезону серіалу "Секретні матеріали" його автори анонсували нові серії культової фантастичної кіноепопеї.
Як передає Lenta.co, президент каналу FOX Девід Медден зараз веде переговори творцем серіалу Крісом Картером й акторами Девідом Духовни і Джилліан Андерсон стосовно продовження зйомок уже найближчим часом.
За його словами, незважаючи на те, що останній сезон включав у себе тільки шість серій, він показав дуже хороші рейтинги, тож прощатися з X-Files канал FOX ні в якому разі не збирається.
Читайте також: У продовження "Доктора Хто" знімуть молодіжний серіал
Цілком ймовірно, що незабаром виробники таки порадують новими епізодами серіалу, оскільки і Девід Духовни, і Джилліан Андерсон озвучили своє бажання повернутися на знімальний майданчик. Що стосується Кріса Картера, то він ще в травні заявив про купу ідей для одного сезону.
Індексацію скасують заднім числом: українці з мізерними пенсіями втрачають останні копійки
ПриватБанк скасував комісію: для кого діють пільгові умови
Зимові канікули можуть подовжити: коли школярі підуть відпочивати і на скільки
ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію
Серіал "Цілком таємно" уперше був показаний на телеканалі FOX у 1993 році . Усього, включно з останнім сезоном, відзнято 207 серій. На основі серіалу в 1998 році був створений повнометражний фільм "Цілком таємно: Боротьба за майбутнє".