Корпорація Apple наполегливо не рекомендує власникам свої техніки ремонтувати їх у сторонніх майстрів, а натомість пропонує вкрай дорогі послуги. Компанія почала перетворювати iPhone на "цеглини", у випадку встановлення неоригінальних запчастин.
Як пише Geektimes, Apple активно користується американськими законами та змушує покупців "лікувати" техніку лише за програмою AppleCare+. Щоб офіційно поміняти дисплей на iPhone, слід заплатити 149 доларів, на iPad Pro - 599 доларів, а акумулятор на телефоні - 79 доларів. Сторонні ж майстри пропонують значно дешевші послуги.
Компанія з Каліфорнії має солідний дохід на авторизованому ремонті, а нещодавно пішла на радикальні дії, щоб зупинити діяльність неофіційних сервісних центрів. iPhone 6 припиняють роботу, якщо на них встановлюють "китайську" кнопку біля екрана.
У Сполучених Штатах є закони, які дозволяють Apple змушувати клієнтів йти до них в разі поломки. Однак юристи з багатьох штатів розпочинають масштабну компанію проти компанії. Втім, юристи Apple не збираються здаватись і також відстоюватимуть свої права.
Зазначаєтьсч, що зміни у закони дозволять не лише власникам техніки Apple економити кошти, а маленьким компаніям заробляти, а й покращать екологію країни. Для деяких власників простіше купити новий смартфон, ніж відроджувати старий, тож його відправляють на утилізацію. Дешевий ремонт зможе "воскресити" неробочі гаджети і таким чином зменшити кількість відходів.
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Читайте також: BlackBerry "зливає" дані користувачів правоохоронцям
Нещодавно з'явилась інформація про зовнішній вигляд наступного покоління смартфона від Apple - металевий корпус iPhone 7 стане синім.