Корпорація Apple присвятила Олімпійським іграм промо-ролик. Він повністю створений зі світлин, які зробили люди на iPhone.
Відео має назву The Human Family, а його метою є об'єднання людей з усього світу. Світлини людей прикрашають цитати письменниці і поетеси Майї Енджелоу із США.
"Між нами набагато більше того, що нас ріднить, ніж того, що роз'єднує", - гасло короткого відео від Apple.
Автори відео привнесли в Олімпійські ігри мир та надію на успішне проведення. В останні дні на головній спортивній події світу траплялось багато скандалів на національному та расовому ґрунті. Крім того, деякі спортсмени завчасно негативно ставляться до бразильців через велику кількість злочинів у цій країні.
Читайте також: Мешканці Ріо зненавиділи американську футболістку
Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки
Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів
Довші канікули та вечірні зміни: як зміниться навчання в школах через відключення світла
Суд скасував призов і поставив ТЦК на місце: які дії визнали незаконними
Сьогодні портал Znaj.UA писав про американську спортсменку Хоуп Соло, яку жорсткого критикувала бразильська публіка. Дівчина виклала у соцмережі фото із засобами від комарів, натякаючи на небезпеку від вірусу Зіка.