Корпорація Apple серйозно ставиться до використання своїх назв сторонніми компаніями. Цього разу американці змусили український сайт UkrainianiPhone.com змінити назву.

Про "пресинг" з боку Apple повідомив головний редактор порталу Йонас Рожков. Він заявив, що компанії з Каліфорнії не сподобалось використання терміну "iPhone" у імені. Apple поставили ультиматум - або перейменування, або суд.

"У цьому році ми стали настільки популярними, що корпорація Apple нас помітила. Тож нас змусили змінити ім'я", - заява головного редактора порталу.

Відтепер сайт UkrainianiPhone.com має назву uip.me. Рожков також наголосив, що його компанія не перша, яка міняє домен під пресингом Apple. Свого часу The iPhone Blog перетворився на iMore, а Mod My iPhone на ModMyi.

Читайте також: На iPhone можна знімати 360-градусне відео

Популярні новини зараз

В Україні оновили важливий перелік для ВПО: від цього залежать виплати

Стаж, середня зарплата та мінімалка: які сюрпризи готує пенсійна система у 2025 році

Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає

Вашу квартиру оподаткують по-новому: скільки змусять платити за власне житло

Показати ще

Нагадаємо, що генеральний директор Apple Тім Кук розширює свій вплив. Відтепер він очолює не лише ІТ-корпорацію, а й виробника спортивного одягу Nike.