Apple готується до запуску власного сервісу телевізійних додатків.

Сервіс буде доступний на всіх пристроях Apple і пропонувати близько 25 найпопулярніших каналів.

Технологічний світовий гігант Apple веде переговори зі своїми програмістами щодо розробки полегшеного пакету телевізійного сервісу. Продукт може бути готовий до запуску вже восени цього року. За повідомленнями джерел, які знайомі з цим питанням, пакет може бути готовий у вересні.

Сервіс буде налічувати близько 25 каналів. До нього входитимуть ABC, CBS і Fox, і він буде доступний на всіх пристроях Apple, а саме Apple TV, iPhone і iPad. Можлива вартість даних послуг буде на рівні близько $ 30-40 на місяць.

В даний момент компанія Apple веде переговори з такими світовими каналами, як Walt Disney, CBS Corp і 21 Century Fox. Ідея цього сервісу полягає в тому, щоб запропонувати своїм споживачам неповний пакет з відомими каналами, залишаючи безліч дрібних каналів в стандартному пакеті програм кабельного телебачення.

Популярні новини зараз

По дві виплати на місяць: пенсіонерам заплатять підвищені пенсії у червні

Категорії українців, яких не мають права мобілізувати: хто уникне ТЦК

Від ТЦК більше не сховатися: мобілізація дістанеться миттєво кожного ухилянта

Визнають непридатними: які хвороби звільняють від мобілізації

Показати ще