Перемога в запливі на 200 метрів батерфляєм на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро принесла американському плавцю Майклу Фелпсу двадцяту у його кар'єрі золоту медаль і зробила найунікальнішим спортсменом на планеті.
А все тому, що Фелпс став єдиним 20-кратним олімпійським чемпіоном за всю історію світового спорту, пише ВВС.
В ювілейному запливі американець показав результат 1 хвилина 53,36 секунди і всього на 0,04 секунди випередив японського плавця Масато Сакаї.
Це вже друге злото, завойоване Фелпсом у Ріо. Напередодні він у складі збірної США в естафеті 4x100 вільним стилем виборов свою 19 золоту медаль.
Читайте також: Українська олімпійка знепритомніла під час виступу
"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році
ТЦК не матиме претензій: кому з українців дозволять оформити відстрочку з-за кордону
ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити
Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом
Нині Майкл залишається абсолютним рекордсменом за кількістю нагород в історії Олімпійських ігор, і навряд чи його досягнення буде подолане найближчим часом.
Сенсацією Олімпійських ігор стала й україньска спортсменка Еліна Світоліна. Як писав Znaj.ua, тенісистка перемогла у напруженому поєдинку першу ракетку світу Серену Вільямс.