Домашнього гусеничного робота Cozmo представила компанія Anki, що спеціалізується на виробництві роботизованих іграшок.

У розробці робота брали участь аніматори з Pixar, повідомляє N+1 з посиланням на The Next Web. Прочитати про цю іграшку можна на сайті виробника.

За інформацією компанії, Цозмо - невеличкий гусеничний робот. Він обладнаний системою комп'ютерного зору і системою самонавчання. На його робота розташовані камера та екран, на якому більшу частину часу відображаються очі. Cozmo оснащений маніпулятором, за допомогою якого може піднімати, переміщати або утримувати невеликі предмети. У комплекті до нього передбачено кілька кубиків, з якими робот може грати. Система штучного інтелекту, що управляє роботом, працює на спареному мобільному пристрої.

Читайте також: Робот-аватар шукатиме скарби на дні морів

Основний акцент розробники зробили саме на "особистості" Cozmo, завдяки чому робот сприймається як персонаж мультфільму, що ожив. Електронний малюк самостійно досліджує навколишній світ і здатний по-різному реагувати на дії людей і імітувати різні емоції. Наприклад, робот поводиться соромливо, поки не звикне до людини, а пізніше починає вести себе активніше. Cozmo зрадіє, якщо побачить того, хто з ним часто грає, і розсердиться, якщо йому перешкодити будувати башту з кубиків. У такому випадку він може з сердитими очима зруйнувати конструкцію.

Популярні новини зараз

ЗСУ можуть повернути Крим та Донбас вже наступного року, а Білорусі не вистачить духу напасти – у ГУР МО відповіли на популярні питання

Розповніла Ані Лорак повернулася, але знову промовчала про війну і зганьбилася: "Як дивитимешся в очі?"

Гордон розкрив головну "таємницю" пропагандистки Скабеєвої, ще й роман із Соловйовим приписав: "У них кохання"

Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"

Показати ще

Cozmo уже доступний для замовлення на сайті виробника за ціною 180 доларів за комплект. Першим покупцям робот буде відправлений у жовтні 2016 року.