Суд Кропивницького визначився з мірами покарання учасників руху "Білий лев", що звинувачуються у педофілії.

"Двоє силовиків потрапили під підозру у сексуальних відносинах з неповнолітніми учасницями організації", - повідомляє сайт ТСН.

Рух "Білий лев" набрав популярності завдяки своїм полюванням на педофілів.

Для цього учасники організації використовували неповнолітніх дівчат в якості приманки.

Як з'ясувалось, самі ж борці з педофілією знаходились у співмешканських відносинах з так званими приманками.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам радять знімати гроші: пенсійні картки будуть блокуватись

До кінця зими краще не буде: доведеться виживати без опалення та світла

Канікул нікому не бачити: школярі навчатимуться навіть влітку

До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти

Показати ще

Суд виніс рішення про арешт повнолітніх зловмисників та утримання під домашнім арештом неповнолітніх "борців з педофілами".

Це вже не перший випадок зловмисних діянь учасників "Білого лева". Працівники Служби безпеки затримали вже півтори десятки активістів.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", австралійці відкрили полювання на священиків-педофілів.