Українська телеведуча та модель Ольга Фреймут разом з донькою у "Чорну п'ятницю" вирішили проміняти шопінг та гонитву за знижками на більш корисні та добрі речі. Зірка українського телебачення взяла участь у благодійній акції.

Ользі та Златі також склали компанію подруги доньки, - пише Storinkа.

На фото, що з'явилося в мікроблозі Фреймут, Ольга зображена разом з дочкою і її подругами. Одягнена телеведуча в плаття від дизайнера Ольги Альонової, екс-дружини Олександра Шовковського.

Нагадаємо, мати трьох дітей поступово залучає свою 11-річну доньку до модної індустрії. Нещодавно мама та доня знялися разом у цікавій фотосесії. Вони позували в однакових вбраннях та цікавих образах для Elle Ukraine та Dolce&Gabbana.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 23-29 червня для всіх знаків Зодіаку: авантюра Овнів, важливий крок Раків та тривога Скорпіонів

Пенсіонерам виплатять 40% доплати до пенсії: хто може отримати

Отримають всі, хто має літніх батьків: українці можуть оформити допомогу по догляду за пенсіонером

Штраф – це ще квіточки: ТЦК застосовують новий метод впливу на ухилянтів

Показати ще

Дивіться, як минула "Чорна п'ятниця" в Україні

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Ольга Фреймут показала, що, не боїться холоду, тому що одягає коротеньку сукню, коли на вулиці максимум +9 градусів та дощить. Головний інспектор країни похвалилась вбранням за ціною трьох iPhone X.