У столиці популярний серед киян прак атакували гігантські гризуни. Бори нівечать дерева та наганяют жах на відпочивальників парку "Перемога" у Дніпровському районі.
Про це повідомляють користувачі Facebook.
У пості на сторінці в соцмережі киянка Світлана Саніна пише, що навіть працівники парку не знають, як діяти.
Жінка також опублікувала фото погризених дерев.
"Працівники, які були в парку і яким повідомили про це, сказали, що не знають, що робити", - написала Світлана.
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Активісти в коментарях відзначили, що збираються найближчим часом вирішити цю ситуацію і встановити металеву сітку навколо дерева.
Миші згризли мільйон в банкоматі
Понад мільйон рупій – ось така сума стала обідом для ненажерливих гризунів, які пробралися до банкомату в одному з міст Індії та погризли половину купюр, які знаходились в наявності.
Інцидент стався в місті Тінсукії, штат Ассам. Судячи за повідомленнями місцевої преси, банкомат, що належить Державному банку Індії, перестав працювати 20 травня. Через кілька тижнів, 11 червня, співробітники вирішили відкрити і перевірити апарат зсередини. Виявилося, що велика кількість грошей було знищено мишами.
У Києві до 22 червня повітря отруюватиме громадян
Погода перетворить повітря у Києві на отруту. Метеорологи попереджають про високу концентрацію небезпечних речовин, які літатимуть у повітрі до 22 червня. За інформацією синоптиків, в Києві до 22 червня збережеться забруднене діоксином азоту та формальдегідом повітря через метеорологічні умови.
Дивіться: Бобри позбавили спокою співробітників природного парку
Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", експерти проаналізували стан повітря, ґрунтів, поверхневих та підземних вод Донбасу. Висновки були невтішні, схоже Україна на порозі екологічної катастрофи. Дослідження поверхневих вод на Донбасі показало, що в регіоні дуже брудна вода. З шахт води потрапляють на поверхню, якість питної води під загрозою.