Вчинок київського бізнесмена шокував всіх, хто хоч краєм вуха чув про Революцію Гідності – власник магазину знищив патріотичні графіті, які нагадували про моторошні події на вулиці Грушевського.

Однією з перших звернула увагу на це журналістка Тетяна Висоцька. Жінка обурена тим, що ніхто навіть не замислився над значенням зображень, які прикрашали ці стіни більше трьох років:

"Товстосуми-власники магазину "Емпоріум" на початку вулиці Грушевського тихенько знищили революційні патріотичні графіті, які протрималися на стінах будинку майже 3,5 року. Уже не бояться. Вже думають, що можна. Але помиляються. Хоча сучасна влада вже змінила все ідеали Майдану, залишилися люди, для яких ці ідеали досі є цінними".

Згодом у мережу просочилося "пояснення" власника, який розпорядився це зробити, але й у ньому про вибачення навіть не йшлося:

Подібну ситуацію порівняли із подіями 1937 року у Барселоні. Тоді ентузіаст, ім'я якого досі нікому не відоме, зробив кілька написів дьогтем на стіні собору Санта Марія дель Пі, після цого площу святого Йосипа перейменували на площу невідомого ополченця, а це місце стало територією масового паломництва тих, хто цікавиться історією.

Популярні новини зараз

Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію

Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше

Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть

Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі

Показати ще

"Пам'ятайте триптих "Ікони майдану" на Грушевського? Милий такий, там були Шевченко, Франко і Українка в образах майданівців, з цитатами. Він з'явився, якщо не помиляюся, в січні 2014 року, потім під ним ще люди якісь вмирали. Коротше, на фото праворуч - стіна на Грушевського, на якій цього триптиха більше немає. Закономірно, екскурсії туди водити не будуть, і умовний іспанська Хуан через 80 років не дізнається про Майдан і про те, навіщо на Грушевського вмирали люди", - зазначив у своєму Facebook Дмитро Лебедєв.

Користувачі настільки шоковані, що навіть не в змозі підібрати цензурних висловів: їм складно зрозуміти, як можна зважитися на подібне, знаючи про трагедію 2014-го:

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий журналіст розповів, як змінилася Україна після Майдану.