У столиці розгорівся новий скандал. Мешканці багатоквартирних будинків вирішили утеплити помешкання і через це постраждав один з муралів. І найголовніше, що люди роблять це законно. Але хто тоді у цій ситуації не правий?
Про це розповів куратор мистецьких проектів в столиці Гео Лерос на своїй сторінці в Facebook.
Мешканці однієї з квартир 16-поверхового будинку в Святошинському районі зіпсували 45-метровий мурал із зображенням стрижа, наклеївши поверх малюнка утеплювач.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
За словами мешканців, дозвіл на утеплення фасаду житлового будинку по вулиці Булаховського, 40 дала районна адміністрація.
Судячи з опублікованих фотографій, на стіну будинку вже встигли покласти кілька рядів утеплювача, закривши лапку птиці. Щоправда, білий пінопласт зафарбували темною фарбою. Однак це ситуації не врятувало.
У соціальних мережах розгорівся цілий скандал: одні кияни різко засудили тих, хто ініціював монтаж утеплювача зверху малюнка, інші виправдали такі дії тим, що утеплювати квартиру - право кожного.
Нагадаємо, величезний малюнок із зображенням стрижа був намальований в 2015 році в рамках арт-проекту Dynamic Urban Culture Kyiv. На його створення у художника Alex Maksiov пішло десять днів.
Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Київ окупували красномовні банери після того, як зросла вартість поїздок у комунальному транспорті. Українці закликають владу оговтатися та припинити ці знущання.
Плакати із зверненням до Віталія Кличка можна побачити по всьому місту. Оскільки акція протесту і погром в Київраді виявилися недостатньо зрозумілими для мера, кияни сподівалися на його вміння читати і розвісили банери-звернення по всьому місту. Вони почали з'являтися в центрі Києва у вівторок, 17 липня.
"Віталік, 8 грн - це перебір", - йдеться на плакаті, який з'явився на Хрещатику, навпроти будівлі КМДА.