Приземлення в аеропорту "Київ" (Жуляни) літака авіакомпанії Bravo, рейсу 4406 Анталія-Київ з сотнею пасажирів на борту , було набагато складнішим, ніж стверджують в адміністрації летовища.
Про це пише "Еспрессо" з посиланням на свідчення однієї з пасажирок на ім'я Олександра.
“Літак під час приземлення завалився на праве крило, почало димитися, повідривало деякі сидіння, ремні. В цей час вже йшов сильний дощ, але була дозволена посадка. Стюардеса казала пасажирам не рухатися, однак пасажири почали вибігати з літака, який вже приземлився. Потім довелося майже 30 хвилин чекати на автобус, який відвіз пасажирів до терміналу", - розповіла Олександра.
За її словами, багаж вже отримали лише 5 відсотків пасажирів. Воду пасажирам у терміналі дали через дві години після аварійного приземлення літака. За даними пасажирки, в аеропорту працюють машини швидкої допомоги. Деякі люди постраждали, отримавши садна на ліктях. Також у деяких пасажирів піднявся тиск та зафіксовано шоковий стан. Адміністрація аеропорту поки не пояснила пасажирам, коли вони зможуть отримати свої валізи.
Нагадаємо, аеропорт "Київ" закрили у четвер, 14 червня, через невдале приземлення літака авіакомпанії Bravo AirwaysБлизько о 20.40, літак авіакомпанії Bravo Airway, при приземленні в українській столиці викотився за злітно-посадкову смугу.

Зазначається, що на борту знаходилося 169 пасажирів, в результаті інциденту ніхто не постраждав. Всі пасажири були евакуйовані і знаходяться в Терміналі в залі прильоту.

.На місці працювала аварійно-рятувальна бригада. Екіпаж і фахівці аеропорту очікують авіаційних експертів і представників авіакомпанії..

Дивіться: ТОП страшних катастроф світуЯк раніше повідомляв "Знай.ua", голландські депутати схвалили дуже важливу угоду з Україною, яка допоможе полегшити переслідування відповідальних за катастрофу малайзійського Boeing 777 рейсу МН17 в небі над Донбасом. Відомо, що угода закріплює положення про те, що судовий процес над винуватцями трагедії відбудеться в нідерландському суді, найімовірніше в Гаазі. Якщо будуть винесені обвинувальні вироки, вони можуть бути приведені до виконання на території України, якщо засуджених не видадуть Нідерландам.