Сьогодні, 13 травня, у київському Міжнародному виставковому центрі відбудеться фінал пісенного конкурсу "Євробачення-2017".
Вулиці української столиці заполонили фанати співочого шоу. До міста приїхали близько 20 тисяч іноземних туристів та ще 40 тисяч з України. Спеціально для них працює офіційна фан-зона Eurovision Village та ще кілька локацій, де вестимуть онлайн-трансляцію шоу, повідомляють "Українські новини".
Мобілізацію можуть скасувати частково або повністю: коли ТЦК підуть з вулиць
Функції ТЦК хочуть розширити: що зміниться для військовозобов'язаних
Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку
Грошей катастрофічно не вистачає: українці можуть залишитися без пенсій та зарплат
Організатори підготовили для гостей свята різноманітні розважальні програми. Фан-зону можна відвідати до 14 травня.
Нагадаємо, Україну на цьогорічному конкурсі представляє рок-гурт O.Torvald. Фаворитом "Євробачення-2017" вважаються італієць Франческо Габбані та португалець Сальвадор Собрал.
Портал "Знай.ua" детально описував процедуру голосування на "Євробаченні-2017".