Наступного тижня, 15 липня, у Києві знову піднімуть тарифи на проїзд у громадському транспорті.

Видання "Слово і Діло" підготувало інфографіку про те, як змінювалася вартість проїзду в столиці з початку незалежності.

Варто зазначити, що щорічна інфляція з 1991 до 1996 року, до введення гривні, щорічно збільшувала вартість проїзду в метро та наземному громадському транспорті в рази.

Так, тільки з кінця 1992 року до кінця 1993-го проїзд подорожчав у 20 разів – з 5 карбованців до 100, після чого темпи злегка сповільнилися.

Після введення гривні ситуація з цінами проїзду дещо заспокоїлася, і в період з вересня 1996 до березня 2000 року проїзд подорожчав менш ніж удвічі – з 20 копійок до 50. При цьому середня зарплата за цей час зросла приблизно в такій же пропорції – зі 132 гривень до 210.

Популярні новини зараз

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Показати ще

Наступне значне підвищення відбулося в листопаді 2008 року – тоді вперше за роки незалежності країни ціна проїзду в столичному метро обігнала вартість проїзду в наземному транспорті й склала 2 гривні, в той час коли одна поїздка на автобусі, тролейбусі або трамваї стала коштувати в 1,5 гривні.

Як повідомляв "Знай.ua", в громадському транспорті Києві жетони та квитки, придбані до подорожчання тарифів на проїзд, діятимуть до кінця липня.